Wypróbuj za darmo i-przetargi przez 14 dni.

Dlaczego?

Czas
Czas

Zyskaj dzięki indywidualnym profilom wyszukiwania prosto na Twoją pocztę e-mail.

Baza danych
Baza danych

Zdobądź dostęp do tysięcy polskich ogłoszeń w jednym miejscu.

Oszczędność
Oszczędność

Bądź ekonomiczny dzięki jednemu rodzajowi abonamentu i optymalnym kwotom rozliczeniowym.

Rejestracja

Dane osoby rejestrującej się

Oświadczam, że:

*wymagane dane

Zatwierdź rejestrację

Klikając "Zatwierdź rejestrację" akceptujesz warunki korzystania z serwisu

Usługa aktywowana po kontakcie telefonicznym; po okresie testowym wygasa automatycznie. W celu zamówienia usługi abonamentowej na kwartał 250 zł/pół roku 400 zł/rok 700 zł) konieczne jest wypełnienie i odesłanie formularza.
Pobierz formularz

Szanowny Użytkowniku
zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest i-przetargi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, przy ul. Władysława Taklińskiego 10A/1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia Wydział XI Gospodarczy KRS pod nr 0000456883, nr NIP: 6793091465.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu prawidłowej realizacji przez nas usług, określonych Regulaminem.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę, zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu Twojej zgody przez Ciebie. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać za Biura Obsługi Klienta (poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@i-przetargi.com.pl, tel. 12 39 94 219 lub pisemnie: i-przetargi sp. z o. o., ul. Władysława Taklińskiego 10A/1, 30-499 Kraków).

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.